12V AC/DC Adapter Compatible with xTool MD1-K1617-L10 D1 10W Desktop Laser Cutter Engraver MD1K1617L10 P1030229 Laser Engraving Cutting Machine 12.0V DC Switching Power Supply Cord Charger
★★★★★ 5.0 24 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by bojny.pl
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Sold and shipped by bojny.pl
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Output Voltage: DC 12V; Input Voltage: AC 100-240V, 50/60Hz; Connecter Size: Barrel Tip (Refer to the pictures)
  • This AC Adapter Replacement For xTool MD1-K1617-L10 D1 10W Desktop Laser Cutter Engraver MD1K1617L10 P1030229 Laser Engraving Cutting Machine 12.0V DC Switching Power Supply Cord Charger
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
5 out of 5
★★★★★
24 ratings | 10 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
90% (22)
4 stars
0% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (2)