Koszt i czas dostawy

Koszt

Wypożyczony sprzęt dostarczamy w oparciu o sieć paczkomatów InPost. Koszt to 25 pln, obejmuje opakowanie, dostawę oraz zwrot.

Kaucja

Wypożczenie sprzętu wiążę się z wpłaceniem kaucji podczas finalizacji zamówienia. Stanowi ona zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia sprzętu, które nie kwalifikuje się jako uszkodzenie eksploatacyjne. Po odebraniu przesyłki zwrotnej dokonujemy oceny sprzętu i niezwłocznie zlecamy wykonanie zwrotu kaucji. Szczegóły dotyczące kaucji znajdziesz w regulaminie.

Opakowanie

Opakowanie, w którym otrzymasz sprzęt jest wielorazowego użytku.  Nie wyrzucaj go, bo to w nim nadasz zwrot.  Opakowanie zaprojektowaliśmy tak, aby były lekkie a jednocześnie wytrzymałe. Znajdziesz w nim wszystko co zamówiłeś oraz materiały potrzebne do zapieczętowania zwrotu. Opakowanie zachowaj na później, wrzuć na dno plecaka lub do samochodu.

Dostawa

Podczas finalizacji wypożyczenia Ty wybierasz paczkomat InPost, do którego chcesz otrzymać paczkę. Sugerujemy, aby był najbliżej celu Twojego wyjazdu. W ten sposób zyskasz na czasie i zagwarantujesz sobie prosty odbiór sprzętu „po drodze”! 

Pamiętaj o czasie! To on jest kluczowy w przypadku wypożyczenia wysyłkowego. Ostatni moment, w którym możesz dokonać wypożyczenia to wieczór dwa dni przed swoją wyprawą. Paczkę dostarczamy do wybranego paczkomatu w przeddzień Twojego wypożyczenia.

Zwrot

W ostatnim dniu wypożyczenia wrzucasz sprzęt do dowolnego paczkomatu InPost. Wcześniej od nas otrzymasz kod zwrotu. Użyj opakowania, które zachowałeś przy odbieraniu paczki. Paczkę musisz nadać najpóźniej do 9 rano pierwszego dnia po Twoim okresie wypożyczenia.

Przykład

Planujesz w zimowy weekend wybrać się na Kościelec. Wypożyczasz lawinowe ABC, raki i czekan na sobotę i niedzielę. Dostawę chcesz do Zakopanego. Od piątkowego popołudnia, w paczkomacie przy dworcu kolejowym, sprzęt czeka na Ciebie. Odbierasz go po przyjechaniu do zimowej stolicy Polski. Jedno zmartwienie mniej przed wyjazdem – nie biegasz i nie tracisz czasu.

Sobotę i niedzielę spędzasz górach. Nie ma limitów czasowych, cel realizujesz nawet do późnych godzin wieczornych. Po powrocie do Zakopanego, tuż przed wyjazdem w niedzielny wieczór, umieszczasz paczkę w paczkomacie InPost. Kod zwrotu wysłaliśmy Ci wcześniej w wiadomości SMS. Ponownie używasz opakowania, tego samego w którym był odebrany sprzęt.

Ważne, żebyśmy mogli wysłać sprzęt na czas ostatnim dniem, kiedy możesz złożyć zamówienie jest środa wieczór. Pamiętaj o tym. Oczywiście im wcześniej tym lepiej!

Shopping Cart